Rolety zewnętrzne i wewnętrzne


W każdym gospodarstwie domowym większość domowników i inwestorów dużą wagę przywiązuje do okien czy drzwi wejściowych, które też pochłaniają zdecydowanie największą część domowego budżetu. Jednak nie tylko te elementy stolarki są istotne – równie ważne są rolety – akcesoria, które osłaniają okno i chronią prywatność domowników i zapewniają im komfort podczas słonecznych dni. W naszej firmie od lat przeprowadzamy montaż rolet w sposób zgodny z oczekiwaniami współczesnych nabywców oraz ich wymaganiami względem jakości i stylistyki przeprowadzonych działań. Warto zapoznać się z naszą ofertą już dziś!

Rolety zewnętrzne i wewnętrzne – podstawa Twojego komfortu na co dzień


Warto wiedzieć, że nawet najlepsze formy osłaniania okna przed światem zewnętrznym są w pewnym stopniu niepewne. Standardowe zasłony pozostawiają po obu stronach niewielkie przerwy, przez które można dojrzeć wnętrze danego pomieszczenia. Podobnie jest z niewielkimi szczelinami w przypadku żaluzji, które nie przylegają do siebie odpowiednio mocno – wówczas, szczególnie z dużej odległości – można z całą pewnością stwierdzić, czy we wnętrzu danego mieszkania lub domu ktoś się znajduje.

Rolety są na tym polu zupełnie inne. Dzielimy je na zewnętrzne oraz wewnętrzne, które to różnią się, jak nakazuje logika, miejscem ich montażu. Zewnętrzne montujemy jako firma BrajerTeam na zewnątrz otworu okiennego w sposób możliwy do zrealizowania. Istnieją na to trzy rozwiązania – na elewacji, pod elewacją oraz w formie nadstawnej. Każda z nich ma pewne zalety oraz duże różnice względem oferowanej ochrony czy charakterystyki pracy, dlatego z chęcią pomożemy w zakresie wyboru odpowiedniego wariantu. Uprzedzamy jednak – nie zawsze montaż wysoce inwazyjnych rolet jest możliwy bez dużej ingerencji w fasadę budynku. Czasami jednak mimo nieco wyższej problematyki, to rozwiązanie i tak się opłaca. Po szczegóły zapraszamy jednak do kontaktu mailowego bądź telefonicznego.

Rolety wewnętrzne znamy wszyscy doskonale z naszych domów – to urządzenie, składające się z wybranego przez siebie materiału, np. zaciemniającego lub przezroczystego, nawijanego elektrycznie lub manualnie na rolkę znajdującą się nad oknem. To rozwiązanie, przeznaczone dla osób, które chcą rolety wykorzystywać przede wszystkim do osłaniania się przed słońcem, są także bardzo tanie i w razie potrzeby – wymienne, gdyż ich montaż wymaga minimum modyfikacji ścian oraz wnęki okiennej. Czasami jednak ta okazuje się niezbędna.

Postaw na Nas!


Wiemy, jakie opinie krążą na temat ekip remontowo-budowlanych, ale my z pewnością nie wpisujemy się w te negatywne stereotypy. Zdajemy sobie sprawę, że aby pozostać konkurencyjnymi i cieszyć się zaufaniem swoich zleceniodawców, musimy dawać z siebie wszystko i rzetelnie podchodzić do swoich zobowiązań. Tak właśnie działamy i takie przyjęliśmy standardy. Choć oficjalnie firma BrajerTeam istnieje od niedawna, to nasze doświadczenie, zdobywane latami podczas pracy w Niemczech, czyni nas naprawdę dobrymi fachowcami.

Zdajemy sobie sprawę, że aby pozostać konkurencyjnymi i cieszyć się zaufaniem swoich zleceniodawców, musimy dawać z siebie wszystko i rzetelnie podchodzić do swoich zobowiązań.

Jakie prace wykonujemy?

Zakres wykonywanych przez nas prac obejmuje: realizację zakrojonych na szeroką skalę remontów i odświeżanie mieszkań, domów oraz innych rodzajów wnętrz, gładziowanie, malowanie, montaż sufitów podwieszanych, zabudowy z karton-gipsu, układanie glazury i paneli oraz tapetowanie i wykonywanie prac na elewacjach.

Zalety wynikające z montażu rolet

Rolety to jedno z pierwszych urządzeń, które większość nabywców mieszkań i domów z rynku pierwotnego montuje od razu po przyjęciu kluczy od dewelopera. Fakt ten nie powinien dziwić. Zewnętrzne rolety przede wszystkim znacznie zwiększają poczucie komfortu, gdyż nikt dzięki nim nie jest w stanie ocenić tego, kto znajduje się w środku, a nawet obecności jakiegokolwiek domownika. Co więcej, zredukowane w zasadzie do zera szpary i szczeliny uniemożliwiają nawet ocenę tego, czy w domu zostało zapalone światło. To ogromny ukłon w stronę prywatności, gdyż nawet w gęstej zabudowie można z łatwością osłonić się od wścibskiego sąsiedztwa. Podobną charakterystykę mają rolety wewnętrzne, ich wadą jest jednak zerowa funkcja ochrony mienia, jak i ryzyko ich zniszczenia – czy to przez dzieci, czy przez zwierzęta

Dlaczego my?


W firmie BrajerTeam tworzymy grupę prawdziwych specjalistów – fachowców, którzy doskonale znają wszystkie tajniki związane z montażem rolet. Przeprowadzamy ten proces już od lat, zrealizowaliśmy tysiące zleceń, zarówno tych prostych, jak i bardzo wymagających. W efekcie dysponujemy ogromną wiedzą, której nie da się uzyskać w żaden inny sposób, niż przez realizację usług w praktyce – sama teoria nie wystarczy.

Uczestniczymy w konferencjach prasowych producentów rolet, stale szkolimy się na temat nowinek technologicznych, a nawet poznajemy wszystkie tajniki dotyczące mocowań – w efekcie nasza praca, jako potentata krajowego rynku – nie pozostawia żadnych złudzeń. Masz do czynienia z profesjonalistami, którzy z przyjemnością zrealizują nawet najtrudniejsze zlecenia.

Co nas wyróżnia

szkolenia

nieustannie szkolimy się

rozwój

innowacyjne rozwiązania

jakość

jesteśmy godni zaufania

termonowość

dotrzymujemy terminów

Usługi od A do Z


Oczywiście najwyższej staranności i dokładności. Doskonale znamy się nie tylko na swojej pracy, ale też posiadamy zawsze aktualną wiedzę na temat dostępnych na rynku materiałów remontowych i budowlanych. Wiemy, co warto kupić i doradzamy swoim klientom w zaopatrzeniu się we wszystkie niezbędne do remontu produkty.

Poszczególne usługi można zlecić nam osobno albo zatrudnić nas do kompleksowego remontu i wykończenia.

Dodajmy, że to drugie rozwiązanie jest szczególnie korzystne z wielu względów. Po pierwsze – oszczędność czasu. Nawiązując współpracę z nami, nie musicie już Państwo szukać innych firm. Odchodzi tym samym konieczność zgrania w czasie kilku ekip o różnych specjalizacjach. Wiemy, ze w praktyce takie rozwiązanie często się nie sprawdza. Zawsze zdarzają się opóźnienia i sytuacje losowe, na skutek których grafik prac nieco się – mówiąc kolokwialnie – rozjeżdża. A wtedy okazuje się, że jedna firma ma już w tym czasie inne zlecenie, więc nie może kontynuować prac, a druga firma rezygnuje ze zlecenia, bo znalazła bardziej intratne zlecenie gdzieś indziej. Niestety, takie rzeczy się zdarzają, ale nie u nas!

Zawsze zakładamy sobie pewien margines czasowy, by móc od A do Z zakończyć zlecenie, nad którym aktualnie pracujemy. O wszelkich zmianach, trudnościach i problemach na bieżąco informujemy inwestora, by miał zawsze aktualny ogląd sytuacji.