Parapety


Wbrew wszelkim pozorom atrakcyjne wykończenie przestrzeni jest bardzo skomplikowane i dotyczy to zarówno części zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Jednym z wielu dodatków, często niestety pomijanych przez inwestorów, są parapety – bardzo ważny konstrukcyjnie i stylistycznie element wykończenia powierzchni. Jego zadanie wydaje się dość proste – ma służyć wyłącznie w celu atrakcyjnej formy połączenia okna z elewacją. Nic bardziej mylnego – parapet ma także wpływ na odprowadzenie wody. Głównym czynnikiem, mającym wpływ na jego efektowność oraz efektywność, jest montaż parapetu – w naszej firmie profesjonalny i korzystnie wyceniony.

Dlaczego montaż parapetów jest tak istotny?


Wykończenie powierzchni tuż przy oknie od strony zewnętrznej i wewnętrznej ma decydujący wpływ na wygląd całej stolarki w trakcie jej użytkowania i codziennej eksploatacji. Niestety nie wszyscy o tym wiedzą, przeznaczając większą część swoich środków na ich zakup, nie zaś na instalację. A to ona – na równi z jakością samego parapetu – ma decydujący wpływ na trwałość połączenia oraz jego wygląd na przestrzeni wielu kolejnych lat, a nawet dekad.

Doskonale o tym wiemy w BrajerTeam – nasze zespoły składające się wyłącznie ze specjalistów w danej wąskiej dziedzinie zapewniają montaż parapetów zgodny z wytycznymi ich producentów, jak i w pełnej zgodzie z ogólnie przyjętą sztuką budowlaną. Wybór naszej ekipy to zawsze dobre i optymalne rozwiązanie, łączące krótkie terminy z korzystną wyceną oraz niedoścignionym profesjonalizmem wszystkich działań.

Postaw na Nas!


Wiemy, jakie opinie krążą na temat ekip remontowo-budowlanych, ale my z pewnością nie wpisujemy się w te negatywne stereotypy. Zdajemy sobie sprawę, że aby pozostać konkurencyjnymi i cieszyć się zaufaniem swoich zleceniodawców, musimy dawać z siebie wszystko i rzetelnie podchodzić do swoich zobowiązań. Tak właśnie działamy i takie przyjęliśmy standardy. Choć oficjalnie firma BrajerTeam istnieje od niedawna, to nasze doświadczenie, zdobywane latami podczas pracy w Niemczech, czyni nas naprawdę dobrymi fachowcami.

Zdajemy sobie sprawę, że aby pozostać konkurencyjnymi i cieszyć się zaufaniem swoich zleceniodawców, musimy dawać z siebie wszystko i rzetelnie podchodzić do swoich zobowiązań.

Jakie prace wykonujemy?

Zakres wykonywanych przez nas prac obejmuje: realizację zakrojonych na szeroką skalę remontów i odświeżanie mieszkań, domów oraz innych rodzajów wnętrz, gładziowanie, malowanie, montaż sufitów podwieszanych, zabudowy z karton-gipsu, układanie glazury i paneli oraz tapetowanie i wykonywanie prac na elewacjach.

Komu zlecić montaż parapetów?

Nie jesteśmy firmą, dla której montaż parapetów stanowi jakąkolwiek trudność – na przestrzeni wielu lat zakończyliśmy tysiące realizacji. Część z nich obejmowała standardowe lokale mieszkalne, w tym domy i pojedyncze mieszkania, jak i duże zlecenia – obiekty użyteczności publicznej, zakłady produkcyjne czy biura.

We wszystkich współpracach kierujemy się indywidualnym podejściem oraz dobrem zleceniodawcy, dlatego w razie wątpliwości doradzamy i służymy pomocą.

 

Parapety montowane zgodnie ze sztuką – tylko w BrajerTeam!

Od wielu lat przeprowadzamy montaż parapetów zgodnie ze sztuką, wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania oraz w pewnym stopniu także nasze własne know-how, które zdobywamy przez cały czas, zarówno podczas realizacji tych prostych, jak i znacznie trudniejszych zleceń. Działamy legalnie, zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, a także uruchomiliśmy infolinię, dzięki której można dokładniej zapoznać się z naszymi usługami oraz korzyściami, które wynikają ze współpracy z naszą marką.

Parapety montujemy na nowoczesnych zaprawach klejowych i cementowych o podwyższonej odporności oraz na klejach i piankach, pochodzących wyłącznie od producentów specjalizujących się w ich produkcji. Na tym polu nie uznajemy żadnych oszczędności, gdyż nawet z pozoru najmniej istotne szczegóły mogą mieć ogromny wpływ na rezultat.

 

Oferujemy także montaż okien, drzwi i bram – specjalizujemy się także w ich sprzedaży, stawiając na marki:

Dobroplast, Wiśniowski, KRCENTER, Formelana, RWM, Mikea, ekookna, Porta.

Co nas wyróżnia

szkolenia

nieustannie szkolimy się

rozwój

innowacyjne rozwiązania

jakość

jesteśmy godni zaufania

termonowość

dotrzymujemy terminów

Usługi od A do Z


Oczywiście najwyższej staranności i dokładności. Doskonale znamy się nie tylko na swojej pracy, ale też posiadamy zawsze aktualną wiedzę na temat dostępnych na rynku materiałów remontowych i budowlanych. Wiemy, co warto kupić i doradzamy swoim klientom w zaopatrzeniu się we wszystkie niezbędne do remontu produkty.

Poszczególne usługi można zlecić nam osobno albo zatrudnić nas do kompleksowego remontu i wykończenia.

Dodajmy, że to drugie rozwiązanie jest szczególnie korzystne z wielu względów. Po pierwsze – oszczędność czasu. Nawiązując współpracę z nami, nie musicie już Państwo szukać innych firm. Odchodzi tym samym konieczność zgrania w czasie kilku ekip o różnych specjalizacjach. Wiemy, ze w praktyce takie rozwiązanie często się nie sprawdza. Zawsze zdarzają się opóźnienia i sytuacje losowe, na skutek których grafik prac nieco się – mówiąc kolokwialnie – rozjeżdża. A wtedy okazuje się, że jedna firma ma już w tym czasie inne zlecenie, więc nie może kontynuować prac, a druga firma rezygnuje ze zlecenia, bo znalazła bardziej intratne zlecenie gdzieś indziej. Niestety, takie rzeczy się zdarzają, ale nie u nas!

Zawsze zakładamy sobie pewien margines czasowy, by móc od A do Z zakończyć zlecenie, nad którym aktualnie pracujemy. O wszelkich zmianach, trudnościach i problemach na bieżąco informujemy inwestora, by miał zawsze aktualny ogląd sytuacji.