Montaż okien

Okna to w zasadzie najważniejszy element stolarki zamykający otwór w murze, który, na równi z drzwiami zewnętrznymi, ogranicza do zera niekontrolowaną wymianę ciepła ze środowiskiem. Ponadto doświetla pomieszczenia dzięki przeszklonej powierzchni, jak i zapewnia możliwość wietrzenia ich poprzez uchylenie skrzydła lub jego zupełne otwarcie. Tak czy inaczej, okna, aby były w stanie spełnić swoje założenia, powinno się zamontować w sposób zgodny z aktualnymi wytycznymi i sztuką budowlaną. W naszej firmie realizujemy ten proces już od lat – początkowo w postaci małych zleceń, a teraz także w obiektach użyteczności publicznej i przedsiębiorstwach.

Dlaczego montaż okien warto zlecać profesjonalistom?


Okna, niezależnie od materiału zastosowanego do ich produkcji, w tym drewna czy PCV, stawiają bardzo duże wymagania instalatorom, którzy podejmą się ich montażu w wybranym otworze. Niestety nie jest to łatwe zadanie i przekonaliśmy się o tym jako firma BrajerTeam realizując zamówienia naprawdę skomplikowane. Wymagające od nas ogromnej wiedzy z zakresu materiałoznawstwa, lecz także charakterystyki wszystkich materiałów budowlanych, mających bezpośredni kontakt z zamontowaną przez nas stolarką okienną.

Postaw na Nas!


Wiemy, jakie opinie krążą na temat ekip remontowo-budowlanych, ale my z pewnością nie wpisujemy się w te negatywne stereotypy. Zdajemy sobie sprawę, że aby pozostać konkurencyjnymi i cieszyć się zaufaniem swoich zleceniodawców, musimy dawać z siebie wszystko i rzetelnie podchodzić do swoich zobowiązań. Tak właśnie działamy i takie przyjęliśmy standardy. Choć oficjalnie firma BrajerTeam istnieje od niedawna, to nasze doświadczenie, zdobywane latami podczas pracy w Niemczech, czyni nas naprawdę dobrymi fachowcami.

Zdajemy sobie sprawę, że aby pozostać konkurencyjnymi i cieszyć się zaufaniem swoich zleceniodawców, musimy dawać z siebie wszystko i rzetelnie podchodzić do swoich zobowiązań.

Jakie prace wykonujemy?

Zakres wykonywanych przez nas prac obejmuje: realizację zakrojonych na szeroką skalę remontów i odświeżanie mieszkań, domów oraz innych rodzajów wnętrz, gładziowanie, malowanie, montaż sufitów podwieszanych, zabudowy z karton-gipsu, układanie glazury i paneli oraz tapetowanie i wykonywanie prac na elewacjach.

Profesjonaliści z BrajerTeam,
gwarantują przede wszystkim:

+48 662 334 224

Jak zatem widać, dla naszej firmy okna stanowią podstawę działalności, a ich montaż wykonujemy zgodnie z wymogami oraz ogólnymi wytycznymi i sztuką budowlaną.

Montaż okien – jak go wykonujemy?


Montaż okien w naszej firmie to codzienność – zrealizowaliśmy przez wiele lat setki różnorodnych zleceń. Od tych prostych, które wymagały jedynie umieszczenia ramy okiennej we wcześniej przygotowanym otworze, na tych skomplikowanych kończąc. W ich przypadku nie obeszło się bez daleko idących modyfikacji oraz myślenia przestrzennego. Część z nich byliśmy w stanie wykonać na rynku jako jedyni – inni obawiali się prac, opierających się także o kwestię materiałoznawstwa.

Zawsze przeprowadzamy opomiarowanie z dokładnością co do jednego milimetra – jak i montaż za pomocą urządzeń i elektronarzędzi o wyspecjalizowanym przeznaczeniu. Dlaczego jest to aż tak istotne? Otóż dlatego, że użycie nieodpowiednich sprzętów może prowadzić do powstania niewielkich nieszczelności, jak i do niebezpieczeństw związanych już z samą eksploatacją.

Dlaczego montaż okien ma wpływ na komfort?


Okna, aby były w stanie spełnić wszelkie oczekiwania inwestora prywatnego lub przedsiębiorcy, powinny zostać zainstalowane przez naszą firmę – tylko w ten sposób zachowasz:

  • szczelność okna,
  • stabilność skrzydła,
  • precyzyjne wypoziomowanie i wypionowanie,
  • prawidłową wentylację,
  • wieloletnią trwałość,
  • zgodność z warunkami gwarancyjnymi,
  • i wiele innych.

Skontaktuj się z nami – ustal dogodny termin i przejrzyj nasze usługi dodatkowe, w tym parapety, rolety, bramy garażowe oraz drzwi wejściowe. Poza ich montażem realizujemy także sprzedaż. Stawiamy na marki doskonale znane i lubiane, takie jak:

Dobroplast, Wiśniowski, KRCENTER, Formelana, RWM, Mikea, ekookna, Porta.

Co nas wyróżnia

szkolenia

nieustannie szkolimy się

rozwój

innowacyjne rozwiązania

jakość

jesteśmy godni zaufania

termonowość

dotrzymujemy terminów

Usługi od A do Z


Oczywiście najwyższej staranności i dokładności. Doskonale znamy się nie tylko na swojej pracy, ale też posiadamy zawsze aktualną wiedzę na temat dostępnych na rynku materiałów remontowych i budowlanych. Wiemy, co warto kupić i doradzamy swoim klientom w zaopatrzeniu się we wszystkie niezbędne do remontu produkty.

Poszczególne usługi można zlecić nam osobno albo zatrudnić nas do kompleksowego remontu i wykończenia.

Dodajmy, że to drugie rozwiązanie jest szczególnie korzystne z wielu względów. Po pierwsze – oszczędność czasu. Nawiązując współpracę z nami, nie musicie już Państwo szukać innych firm. Odchodzi tym samym konieczność zgrania w czasie kilku ekip o różnych specjalizacjach. Wiemy, ze w praktyce takie rozwiązanie często się nie sprawdza. Zawsze zdarzają się opóźnienia i sytuacje losowe, na skutek których grafik prac nieco się – mówiąc kolokwialnie – rozjeżdża. A wtedy okazuje się, że jedna firma ma już w tym czasie inne zlecenie, więc nie może kontynuować prac, a druga firma rezygnuje ze zlecenia, bo znalazła bardziej intratne zlecenie gdzieś indziej. Niestety, takie rzeczy się zdarzają, ale nie u nas!

Zawsze zakładamy sobie pewien margines czasowy, by móc od A do Z zakończyć zlecenie, nad którym aktualnie pracujemy. O wszelkich zmianach, trudnościach i problemach na bieżąco informujemy inwestora, by miał zawsze aktualny ogląd sytuacji.