Drzwi zewnętrzne


Montaż drzwi jest procesem wysoce skomplikowanym, trudnym i angażującym, a przy tym także kosztownym dla inwestora. Nie dziwi zatem fakt, że większość z nich poszukuje dobrych firm, które proces montażu mają w małym palcu – znają podstawowe błędy i dysponują zaawansowaną wiedzą techniczną na temat ich konstrukcji.

Jesteśmy jedną z niewielu firm, w których montaż drzwi jest procesem łączącym dwa, pozornie zupełnie odrębne światy – niską cenę, jak i wysoką jakość zrealizowanej usługi.

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalny montaż drzwi?


Stolarka drzwiowa jest co prawda bardzo kosztowna ze względu na poziom skomplikowania jej konstrukcji, lecz także ma podstawowy wpływ na stylistykę przydomowej aranżacji. Oczywiście wtedy, kiedy kolor skrzydła oraz jego wykończenie, jest zgodne z motywem przewodnim związanym z kolorystyką elewacji. Staramy się dobrać odpowiednie klamki, czasami decydujemy się antaby, często rezygnujemy z drzwi standardowych na te z dodatkowym naświetlem. Wielu jednak zapomina o czynności tak prozaicznej, jak montaż.

To właśnie montaż drzwi ma decydujący wpływ na estetykę oraz zachowanie skrzydła już w trakcie eksploatacji. Źle osadzone drzwi, bez prawidłowej obróbki i zakotwiczenia w murze, nie są użytkowane zgodnie z wytycznymi producenta. Rezultat takich działań widać jak na dłoni. Skrzydło może opadać – a tym samym trzeć o posadzkę – jak i być zamontowane zbyt wysoko, wówczas inwestor straci wszelkie uroki np. domu pasywnego, gdyż przez tak powstałą szczelinę z łatwością wpada każdy, nawet najmniejszy powiew wiatru. Dochodzi do zbyt szybkiej wymiany cieplnej, a tym samym do braku korzyści zastosowania drzwi z lepszą izolacją.

Postaw na Nas!


Wiemy, jakie opinie krążą na temat ekip remontowo-budowlanych, ale my z pewnością nie wpisujemy się w te negatywne stereotypy. Zdajemy sobie sprawę, że aby pozostać konkurencyjnymi i cieszyć się zaufaniem swoich zleceniodawców, musimy dawać z siebie wszystko i rzetelnie podchodzić do swoich zobowiązań. Tak właśnie działamy i takie przyjęliśmy standardy. Choć oficjalnie firma BrajerTeam istnieje od niedawna, to nasze doświadczenie, zdobywane latami podczas pracy w Niemczech, czyni nas naprawdę dobrymi fachowcami.

Zdajemy sobie sprawę, że aby pozostać konkurencyjnymi i cieszyć się zaufaniem swoich zleceniodawców, musimy dawać z siebie wszystko i rzetelnie podchodzić do swoich zobowiązań.

Jakie prace wykonujemy?

Zakres wykonywanych przez nas prac obejmuje: realizację zakrojonych na szeroką skalę remontów i odświeżanie mieszkań, domów oraz innych rodzajów wnętrz, gładziowanie, malowanie, montaż sufitów podwieszanych, zabudowy z karton-gipsu, układanie glazury i paneli oraz tapetowanie i wykonywanie prac na elewacjach.

Co nas wyróżnia

szkolenia

nieustannie szkolimy się

rozwój

innowacyjne rozwiązania

jakość

jesteśmy godni zaufania

termonowość

dotrzymujemy terminów

Jak przeprowadzamy montaż drzwi?

Drzwi zewnętrzne są bardzo wymagające pod kątem ich montażu. Wyżej wspomnieliśmy, czym grozi nieprawidłowa instalacja, nie wiemy natomiast, jak zachowują się drzwi zamontowane w sposób zgodny z wytycznymi producenta. Możesz liczyć przede wszystkim na:

Komfort
Dobrze osadzone drzwi powinny otwierać się bez zbyt dużego oporu, powstałego np. na skutek niezachowania pionu. Co prawda niewielkie różnice da się zniwelować, jednak zakres regulacji jest na tyle wąski, że na nic się nie przyda w przypadku ościeżnic zamontowanych nieprzeciętnie krzywo. Zyskujesz także komfort akustyczny i termiczny, gdyż montaż drzwi zgodnie ze sztuką tworzy z futryną oraz samym murem szczelne, jednolite połączenie. W efekcie do wnętrza dobiega mniej hałasów, a niekontrolowana wymiana ciepła jest zredukowana w praktyce do zera.
Bezpieczeństwo
Drzwi zewnętrzne są kosztowne, szczególnie w przypadku modeli antywłamaniowych. Ta funkcja jednak na niewiele się przyda, gdy drzwi zostaną osadzone na zbyt słabych i płytkich elementach montażowych.
Gwarancję
Drzwi wejściowe są oczywiście objęte gwarancją, jednak ta z uwagi na nieprawidłowo przeprowadzony montaż może szybko przestać obowiązywać. To częsta przypadłość podczas montażu samodzielnego, który jest zdecydowanie najpopularniejszym powodem odrzucenia gwarancji przez producenta.

Dlaczego warto montować drzwi zewnętrzne wraz z naszą marką?

Od początku naszego istnienia nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów, rozwijamy się i dostarczamy rozwiązania zarówno dla klientów prywatnych, jak i inwestorów-przedsiębiorców. Fakt ten nie powinien dziwić. Drzwi wejściowe znamy jak własną kieszeń, w efekcie czego ich instalacja stanowi dla nas zupełną codzienność. Przez wiele lat pracy zrealizowaliśmy zarówno proste zadania, które nie były dla nas wymagające i trudne, lecz także te skomplikowane, których wykonanie wiązało się ze spełnieniem ogromnych wymagań technicznych i konstrukcyjnych.

Dokonujemy precyzyjnego pomiaru wszystkich przestrzeni z dokładnością rzędu jednego milimetra, wykorzystujemy w pracy wyłącznie wyspecjalizowane narzędzia oraz akcesoria montażowe, a także pracujemy ze zwróceniem szczególnej uwagi na BHP. W efekcie wszystkie drzwi zamontowane przez nas osadzone są w sposób zgodny z wymogami producenta, jak i zapewniają wiele lat intensywnego użytkowania w warunkach domowych oraz firmowych. Skontaktuj się z nami już dziś!

Co nas wyróżnia

szkolenia

nieustannie szkolimy się

rozwój

innowacyjne rozwiązania

jakość

jesteśmy godni zaufania

termonowość

dotrzymujemy terminów

Usługi od A do Z


Oczywiście najwyższej staranności i dokładności. Doskonale znamy się nie tylko na swojej pracy, ale też posiadamy zawsze aktualną wiedzę na temat dostępnych na rynku materiałów remontowych i budowlanych. Wiemy, co warto kupić i doradzamy swoim klientom w zaopatrzeniu się we wszystkie niezbędne do remontu produkty.

Poszczególne usługi można zlecić nam osobno albo zatrudnić nas do kompleksowego remontu i wykończenia.

Dodajmy, że to drugie rozwiązanie jest szczególnie korzystne z wielu względów. Po pierwsze – oszczędność czasu. Nawiązując współpracę z nami, nie musicie już Państwo szukać innych firm. Odchodzi tym samym konieczność zgrania w czasie kilku ekip o różnych specjalizacjach. Wiemy, ze w praktyce takie rozwiązanie często się nie sprawdza. Zawsze zdarzają się opóźnienia i sytuacje losowe, na skutek których grafik prac nieco się – mówiąc kolokwialnie – rozjeżdża. A wtedy okazuje się, że jedna firma ma już w tym czasie inne zlecenie, więc nie może kontynuować prac, a druga firma rezygnuje ze zlecenia, bo znalazła bardziej intratne zlecenie gdzieś indziej. Niestety, takie rzeczy się zdarzają, ale nie u nas!

Zawsze zakładamy sobie pewien margines czasowy, by móc od A do Z zakończyć zlecenie, nad którym aktualnie pracujemy. O wszelkich zmianach, trudnościach i problemach na bieżąco informujemy inwestora, by miał zawsze aktualny ogląd sytuacji.