Bramy garażowe


Budując swój nowy, wymarzony dom, zazwyczaj dogłębnie myślimy także o miejscu garażu – jedni decydują się na zamknięty w bryle budynku, podczas gdy inni na wolnostojący. Coraz rzadziej jednak decydujemy się na zewnętrzne miejsce postojowe, głównie z uwagi na zerową ochronę pojazdu, jak i mniejszy komfort termiczny podczas wsiadania do nagrzanego lub wprost przeciwnie – mocno wychłodzonego pojazdu. Wszystkie garaże, niezależnie od ich konstrukcji czy stylu, łączy jedno – potrzeba zainstalowania bramy. Z chęcią przeprowadzimy ten proces jako rynkowy potentat. Podejmiemy się zarówno zleceń prostych i szybkich, jak i tych, które będą od nas wymagały szczególnie dużej wiedzy, doświadczenia oraz ambicji.

Na co zwracamy uwagę, instalując bramy garażowe?


Dla naszej firmy bramy garażowe nie mają dosłownie żadnych tajemnic, gdyż od początku naszego istnienia przeprowadziliśmy montaż urządzeń każdego typu – od segmentowych i uchylnych, aż na rozwiernych i rolowanych kończąc. Dzięki temu w zasadzie żadnej z nich nie montujemy po raz pierwszy w karierze, co stanowi nieprzeciętną zaletę współpracy z naszą marką, która wynika bezpośrednio z naszego doświadczenia.

W trakcie pracy oceniamy wszystko to, co może mieć wpływ na sam proces przeprowadzenia montażu, w tym na możliwości techniczne wynikające z konstrukcji danego obiektu. Oceniamy nadproża oraz ich nośność, dużą uwagę kierujemy także na węgarki, ponadto przykładamy się do wykończenia ościeża, redukujemy liczbę niechcianych mostków termicznych i zachowujemy wysoką estetykę pracy.

Co więcej, w trakcie naszych działań sięgamy wyłącznie po elektronarzędzia idealnie dostosowane do wybranej pracy. Nie uznajemy na tym polu żadnych półśrodków i kompromisów, doskonale bowiem wiemy, że sposób montażu bramy ma bezpośredni wpływ na komfort jej użytkowania. Elementy mocujące dostosowujemy do nośności całej konstrukcji, wcześniej oczywiście przeprowadzamy precyzyjne opomiarowanie otworu, jak i uczestniczymy w wyborze odpowiedniej bramy.

Postaw na Nas!


Wiemy, jakie opinie krążą na temat ekip remontowo-budowlanych, ale my z pewnością nie wpisujemy się w te negatywne stereotypy. Zdajemy sobie sprawę, że aby pozostać konkurencyjnymi i cieszyć się zaufaniem swoich zleceniodawców, musimy dawać z siebie wszystko i rzetelnie podchodzić do swoich zobowiązań. Tak właśnie działamy i takie przyjęliśmy standardy. Choć oficjalnie firma BrajerTeam istnieje od niedawna, to nasze doświadczenie, zdobywane latami podczas pracy w Niemczech, czyni nas naprawdę dobrymi fachowcami.

Zdajemy sobie sprawę, że aby pozostać konkurencyjnymi i cieszyć się zaufaniem swoich zleceniodawców, musimy dawać z siebie wszystko i rzetelnie podchodzić do swoich zobowiązań.

Jakie prace wykonujemy?

Zakres wykonywanych przez nas prac obejmuje: realizację zakrojonych na szeroką skalę remontów i odświeżanie mieszkań, domów oraz innych rodzajów wnętrz, gładziowanie, malowanie, montaż sufitów podwieszanych, zabudowy z karton-gipsu, układanie glazury i paneli oraz tapetowanie i wykonywanie prac na elewacjach.

Zalety wynikające z montażu rolet

Rolety to jedno z pierwszych urządzeń, które większość nabywców mieszkań i domów z rynku pierwotnego montuje od razu po przyjęciu kluczy od dewelopera. Fakt ten nie powinien dziwić. Zewnętrzne rolety przede wszystkim znacznie zwiększają poczucie komfortu, gdyż nikt dzięki nim nie jest w stanie ocenić tego, kto znajduje się w środku, a nawet obecności jakiegokolwiek domownika. Co więcej, zredukowane w zasadzie do zera szpary i szczeliny uniemożliwiają nawet ocenę tego, czy w domu zostało zapalone światło. To ogromny ukłon w stronę prywatności, gdyż nawet w gęstej zabudowie można z łatwością osłonić się od wścibskiego sąsiedztwa. Podobną charakterystykę mają rolety wewnętrzne, ich wadą jest jednak zerowa funkcja ochrony mienia, jak i ryzyko ich zniszczenia – czy to przez dzieci, czy przez zwierzęta

Postaw na doświadczenie


Bramy garażowe montowane przez naszą firmę na długo zachowują swoją stabilność pracy, czyli podstawowy czynnik, który wyróżnia prawidłowy sposób montażu od tego, który wykonała firma bez odpowiedniego zaplecza technologicznego. Stabilność ma wpływ na wszystkie pozostałe warunki pracy bramy, w tym także na jej trwałość i wytrzymałość, przez co to właśnie na ten aspekt zwracamy szczególną uwagę.

Z podobnym zaangażowaniem oceniamy całą konstrukcję już po jej osadzeniu w murze. Nasi pracownicy po wykonaniu prac przeprowadzą wiele testów pod czujnym okiem techników. Aby ocenić prawidłowość pracy zamontowanej bramy, analizujemy szybkość otwierania i zamykania (powinna być zgodna z deklaracjami producenta), stabilność konstrukcji, obecność szczelin i niechcianych mostków termicznych, sprawdzamy także miejsca, które mogą ulec uszkodzeniu jako pierwsze już po kilku miesiącach użytkowania.

Dlaczego BrajerTeam?


W firmie BrajerTeam nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów, gdyż od lat tworzymy rozwiązania na miarę potrzeb współczesnych klientów. Jesteśmy doświadczoną kadrą najlepszych specjalistów z branży, ciągle się szkolimy, uczestniczymy w spotkaniach techników, jak i inwestujemy w najnowocześniejsze elektronarzędzia i elementy mocujące znacznie wykraczające poza rynkowy standard.

Zapoznaj się z naszą ofertą nieco bliżej, kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie. Na wszystkie pytania odpowiemy tak szybko, jak to możliwe, zawsze zgodnie z prawdą i ze stanem rzeczywistym. Możesz u nas dokonać zakupu bram garażowych i zlecić ich montaż, podobnie jak innych materiałów wykorzystywanych w domach i w firmach, w tym parapetów, rolet, okien oraz drzwi zewnętrznych. Stawiamy na marki Dobroplast, Wiśniowski, KRCENTER, Formelana, RWM, Mikea, ekookna, Porta – producentów doskonale rozpoznawalnych na całym krajowym rynku. Każdy produkt oferujemy w korzystnej cenie, w szczególności, gdy zdecydujesz się także na profesjonalny montaż.

Co nas wyróżnia

szkolenia

nieustannie szkolimy się

rozwój

innowacyjne rozwiązania

jakość

jesteśmy godni zaufania

termonowość

dotrzymujemy terminów

Usługi od A do Z


Oczywiście najwyższej staranności i dokładności. Doskonale znamy się nie tylko na swojej pracy, ale też posiadamy zawsze aktualną wiedzę na temat dostępnych na rynku materiałów remontowych i budowlanych. Wiemy, co warto kupić i doradzamy swoim klientom w zaopatrzeniu się we wszystkie niezbędne do remontu produkty.

Poszczególne usługi można zlecić nam osobno albo zatrudnić nas do kompleksowego remontu i wykończenia.

Dodajmy, że to drugie rozwiązanie jest szczególnie korzystne z wielu względów. Po pierwsze – oszczędność czasu. Nawiązując współpracę z nami, nie musicie już Państwo szukać innych firm. Odchodzi tym samym konieczność zgrania w czasie kilku ekip o różnych specjalizacjach. Wiemy, ze w praktyce takie rozwiązanie często się nie sprawdza. Zawsze zdarzają się opóźnienia i sytuacje losowe, na skutek których grafik prac nieco się – mówiąc kolokwialnie – rozjeżdża. A wtedy okazuje się, że jedna firma ma już w tym czasie inne zlecenie, więc nie może kontynuować prac, a druga firma rezygnuje ze zlecenia, bo znalazła bardziej intratne zlecenie gdzieś indziej. Niestety, takie rzeczy się zdarzają, ale nie u nas!

Zawsze zakładamy sobie pewien margines czasowy, by móc od A do Z zakończyć zlecenie, nad którym aktualnie pracujemy. O wszelkich zmianach, trudnościach i problemach na bieżąco informujemy inwestora, by miał zawsze aktualny ogląd sytuacji.